Přihlášení na akce ČAVS 2023
KONTAKT PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE

ČAVLMZ


Záložka pro členy České asociace veterinárních lékařů malých zvířat.

Jak se přihlásit na akce pořádané nejen pro veterinární sestry ale otevřené i ostatním členům sekcí ČAVLMZ.

1/ Je nutné registrovat se na těchto stránkách www.cavs.info. Tato registrace je bezplatná a získáte tak možnost po aktivaci Vaší registrace přihlásit se na vypsané akce.

Zde vyplňte své osobní udaje. V kolonce typ členství zvolte Basic. Jako platící člen ČAVLMZ v rámci reciprocity ČAVLMZ/ČAVS máte možnost čerpat výhody tohoto členství automaticky a proto jej nemusíte hradit, byť k této platbě dostanete automaticky generovanou výzvu. Nezapomeňte zaškrtnout položku nejsem robot.

Tento krok slouží k eliminaci útoků internetových robotů, kteří se snaží přihlašovat a atakovat naše stránky v řádu desítek až stovek denně.

Prosím poznamenejte si kombinaci email / heslo neb pokud si vytvoříte po zapomenutí na nový email nový přístup vzniká zmazek při vašem dalším přihlašování na akce !!!

2/ Na Vámi uvedený e-mail přijde potvrzení o Vaší registraci. Zde klikněte na okénko AKTIVOVAT. Teprve tímto potvrzením se aktivují vaše přístupové udaje.

Automaticky generovanou výzvu k uhradě členství ČAVS -Basic můžete ignorovat neb pokud máte uhrazené členství v ČAVLMZ, máte v rámci reciprocit členství ČAVS/ČAVLMZ již toto členství automaticky. Pokud nemáte uhrazené členství v ČAVLMZ či ČAVS pro aktuální kalendářní rok, pak budete muset doplatit rozdíl do “nečlenské ceny” na místě konání semináře.

Po novém přihlášení svým e-mailem a heslem pak již uvidíte v pravém horním rohu své registrační číslo a v záložce vzdělávání budete mít přehledu akcí již u akce aktivní tlačítko přihlásit se na konkrétní vybranou akci. V přehledu akcí se zobrazují všechny pořádané akce, a tak je nutno občas zalistovat, či správněji odrolovat, na akci, kterou hledáte. Ve vlastní přihlášce pak uveďte požadované udaje, jak je potřebujete pro vystavení faktury. Na Vámi uvedený e-mail pak přijdou udaje pro platbu tedy VS, částka a bankovní spojení. Tuto výzvu k platbě již neignorujte, to již za Vás nikdo jiný platit nebude :-))

/ Tento krok slouží k tomu aby se mohly sestry hlásit na akci ze svého přístupu a přitom výzvu k platbě dostal jejich zaměstnavatel /

3/ Na váš e-mail přijde potvrzení o uskutečněné přihlášce a bankovní údaje pro platbu.

Zde prosím zkontrolujte, že Vámi uvedené udaje pro vystavení platebního dokladu jsou v pořádku. Pokud zjistíte, že je zde nesoulad kontaktujte nás. Jsme organizace fungující na dobrovolnické bázi tedy nemusí být odpověď obratem prosíme o strpení. Proto raději proveďte platbu i na stávající udaje, aby v mezičase nedošlo k naplnění kapacity, než bude doklad upraven dle Vašich požadavků. Zkontrolujte prosím, zda je e-mail a telefon uveden správně. Zejména, pokud bude nutná nějaké korekce, je to nejdůležitější údaj.

4/ Po připsání částky na účet ČAVLMZ / ČAVS je pouze jeho sekcí / se stává vaše přihláška / vstupenka / teprve platnou.

Jinými slovy, pokud po přihlášení otálíte s platbou příliš dlouho, muže se stát, že bude naplněna kapacita akce a nebude se možno akce zúčastnit.

5/ V případě jakékoliv nejasnosti či potíží (třeba zapomenuté přihlašovací udaje :-)), neváhejte využít možnost kontaktovat hlavní sestru e-mailem, která Vám pomůže ve Vašich nesnázích.