Přihlášení na akce ČAVS 2023
KONTAKT PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE

CLAUDiN


Vážené členky a členové,

jak jste již byli informováni, naše společnost se rozhodla přejít k novému systému správy členské databáze CLAUDiN.

Jedná se o samoobslužný systém, který umožňuje členům upravovat jejich členský profil, kontaktní email a členství v asociaci.

V této souvislosti Vás prosíme o zaplacení členského příspěvku za rok 2020 prostřednictvím tohoto systému, podrobné instrukce jsou uvedeny níže.

Poplatky na rok 2020 zůstávají ve stejné výši:

ADVANCE 1 500,-Kč.

BASIC 400,-Kč

STUDENT 200,-Kč

PROFESIONAL (4+1,7+2) – v tomto případě kontaktuje sekretariát

Jak postupovat

Pro všechny členy z původní členské databáze, kteří zaplatili členský poplatek v roce 2018 nebo v roce 2019, již byl vytvořen členský profil v CLAUDiNu, který si můžete samostatně spravovat.

Přístup do systému je k dispozici zde:

Před prvním přihlášením je nutné nastavit si heslo. Nejprve klikněte na odkaz “Obnovení hesla” a zadejte emailovou adresu, kterou jste uvedli při původní registraci do ČAVLMZ. Pokud si nejste jisti, který email jste v minulosti použili, obraťte se prosím na Mgr. Leu Jiráčkovou.

Jakmile si nastavíte heslo prostřednictvím zaslaného linku, můžete se pomocí tohoto hesla a emailové adresy do systému přihlásit (viz obrázek – „Přihlášení člena“). 

V případě, že účet nemáte vytvořený, můžete se zaregistrovat pomocí odkazu Registrace.

Po přihlášení si prosím zkontrolujte své osobní údaje
Menu → Uživatel → Detail
a v případě nutnosti je ihned aktualizujte
Menu → Uživatel → Upravit

Pro obnovení členství na rok 2020 si prosím vyberte příslušný členský poplatek. 

Menu → Poplatky a objednávky → Poplatky

Úhradu členského příspěvku je možné provést platební kartou nebo bankovním příkazem. Po zvolení kterékoliv z platebních metod obdržíte automatickou notifikaci s příslušnými údaji. Pokud se rozhodnete platit kartou, můžete tuto notifikaci ignorovat. V případě bankovního převodu prosím použijte zaslané platební údaje včetně variabilního symbolu. Po připsání platby obdržíte emailovou zprávu a současně bude ve Vašem členském profilu k dispozici potvrzení o platbě

Menu → Poplatky a objednávky → Objednávky

Dovolujeme si Vás upozornit, že při platbě kartou obdržíte potvrzení obratem, u bankovního převodu obdržíte potvrzení do několika dní po připsání dané částky na účet.

TRVALÉ PLATBY
Jelikož je nový členský systém spojen s jiným bankovním účtem, prosíme Vás o zrušení trvalých plateb, které máte nastavené pro obnovu Vašeho ročního členství.

Jak zjistit, zda máte, či nemáte uhrazené členství
V Menu svého uživatelského profilu klikněte na Objednávky. Poté uvidíte ve sloupci “Zaplaceno”, zda máte zaplaceno či nikoliv. V případě, že členský příspěvek zaplacený nemáte, objeví se Vám ikona “Zaplatit”.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obracet na Ing. Zuzanu Kuráňovou.

Pro přihlášení na webové stránky použijte Vaše heslo do CLAUDiNu.