REGISTRACE ČAVS: členství + akce
KONTAKT PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE

Registrace na akce


JAK NA TO

Nyní je možné zakoupit veškeré odborné akce i akce pro sestry (kromě Výroční konference) a členství v asociaci na jednom místě. Stačí se v systému gMEM přihlásit do svého profilu či si profil založit pomocí vyplnění registračního formuláře na úvodní stránce a je to!

Podle vámi zvoleného typu členství (lékař, student, sestra) se odemknou odborné akce za ceny, na které máte nárok (členské ceny, ceny pro studenty atd.). V prvním kroku vyberte typ členství a případně sekci. Následně můžete objednávku uhradit a systém vám dle zvoleného poplatku zvýrazní automaticky ty ceny, na které máte dle profilu nárok (ceny pro studenty, ceny pro členy jednotlivých sekcí, ceny pro sestry a podobně). Další objednávky můžete jednoduše spravovat ve svém profilu…

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Možnosti platby: Platební karta nebo převod na účet

Pro platbu platební kartou můžete využít tlačítko pod vytvořenou objednávkou (viz Návod k gMEM). Platební brána akceptuje platební karty MasterCard/EurocardVisa a Diners Club.
Pro platbu převodem na účet uvádějte vždy správný variabilní symbol uvedený na zálohové faktuře. Platba převodem na účet se může přepisovat někdy i 2-3 dny.
Pro platbu méně jak 7 dní před akcí využívejte platební karty!
Pro ulehčení najdete na zálohové faktuře taky QR kód.

PRO PLATBU ZE ZAHRANIČÍ doporučujeme využít primárně možnost platby kartou, kterou naleznete ve svém registračním profilu. Kurzový rozdíl bude přepočítán aktuálním kurzem Vaší banky. Kontaktní email v případě dotazů: cavlmz-seminare@guarant.cz

PRO ČLENY SAVLMZ: členové SAVLMZ po zaslání členského průkazu SAVLMZ, mají nárok na slevu tak, jako členové ČAVLMZ. V případě nejasností kontaktujte info@savlmz.sk , které nám Vaše členství potvrdí. Případně napište na cavlmz@cavlmz.cz a my Vaše členství ověříme se SAVLMZ.
Tato domluva je platná recipročně mezi ČAVLMZ a SAVLMZ na všechny akce asociací.

Daňový doklad

Daňový doklad si můžete snadno stáhnout přímo ve svém profilu v sekci objednávek.
V případě hromadných objednávek kontaktujte sekretariát ČAVLMZ

Registrační poplatek je nutné uhradit v Kč v plné výši do data uvedeného na zálohové faktuře.

ZRUŠENÍ REGISTRACE

Sekretariát ČAVLMZ musí být vyrozuměn o zrušení účasti na akci písemně e-mailem na CAVSakce@guarant.cz Zrušení po telefonu nebude akceptováno.

V případě jakékoli změny registrace ze strany účastníka si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat 150 Kč manipulační poplatek. Pokud se nemůžete akce zúčastnit, můžete za sebe poslat kolegu nebo kolegyni. Manipulační poplatek za změnu jména činí 150 Kč. Požadavek na změnu jména musí být zaslán emailem na CAVSakce@guarant.cz.

V případě zrušení Vaší účasti z vážného důvodu, posuzujeme ve výjimečných případech individuálně.
V případě zrušení akce ze strany organizátora, Vám bude vrácena částka v plné výši.

Storno podmínky