REGISTRACE ČAVS: členství + akce
KONTAKT PŘIHLÁŠENÍ REGISTRACE


Weight Management in Practice

  • akce již proběhla.

20. 1. 2022 @ 19:00 - 21:00

Webová stránka: https://forms.office.com/r/sShP8KDpMq


Royal Canin všechny srdečně zve na webinář Weight Management in Practice pořádaný polskými kolegy s Dr. Ing. Olgou Lasek. Olga je nutriční specialista ze Zemědělské univerzity v Krakowě, autorka mnoha odborných i naučných publikací (včetně knihy receptů pro psy ), navíc pořádá od roku 2018 v Krakowě praktické kurzy zaměřené na výživu psů a koček.

20.01. v 19:00

Webinář je v angličtině, link na registrační formulář pro CZ  klienty níže, pár dní před akcí rozpošleme přihlášeným link na vstup do živé akce.

Link pro registraci ZDE

Pro Ty, kteří preferují vzdělávání formou elearningu bude od 10.01.2022 k dispozici dvoudílný kurz na téma komunikace s klientem na téma redukce váhy. Jedná se o cca 20 minutový modul s praktickými radami, jak s klienty komunikovat během návštěvy veterinárního lékaře tak, aby se aktivně zapojili do boje s nadbytečnými kilogramy svého domácího mazlíčka: Zdravá váha začíná zdravými návyky. Prvních 5 úspěšných  absolventů těchto modulů kromě splnění obchodních podmínek čeká i odměna v podobě balení našich nízkokalorických pochoutek Educ.